Muzyka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Oprogramowanie muzyczne
Darmowe programy muzyczne
FreeVST - darmowe pluginy vst

FreeVST to serwis, w którym znajdziesz duży wybór pluginów VST: instrumenty i efekty, darmowe oprogramowanie muzyczne, wszystko przetestowane i opisane, próbki dźwiękowe do odsłuchania.

http://freevst.pl


Metronom online PL

Darmowy metronom online na stronie www . Do wyboru trzy dźwięki kliknięcia, regulacja głośności i tempa od 40 do 208 BPM .

http://e-metronom.pl


BestMetronome - darmowy metronom online

Darmowe metronomy online. Jedna wersja symulująca klasyczny wahadłowy metronom, oraz dwa cyfrowe w tym zaawansowana - z próbkami perkusji. Ustawianie głośności z podziałem na instrumenty w wersji zaawansowanej , tempo 20-6000 uderzeń na minutę

http://bestmetronome.com


Tutoriale FL Studio, Recenzje Sprzętu.

Na stronie znajdziesz tutoriale Fl Studio, Ableton, Reason jak również recenzje sprzętu do produkcji muzyki. Jeśli interesujesz się tworzeniem muzyki i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, to zapraszamy.

http://hiphopbeat.pl


Programy muzyczne darmowe i dema free vst plugins instrument vst vsti

Strona zawiera pliki i programy muzyczne takie jak sekwencery audio midi, wtyczki vst dx, instrumenty vst, edytory audio, samplery, trackery, loopy, sample, sterowniki audio. Znajdują się tu opisy i download.

http://freemusicsoftware.net


XPCMusic Pluginy VST VSTi Mad Tracker Sample Muzyka Fl Studio

Lista bezpatnych wirtualnych instrumentw VST VSTi DX DXI, sampli. Jedyna polska instrukcja do Mad Tracker + szybki start tutorial .

http://www.xpcmusic.pl


Gitara Chwyty Tabulatury Gitary Gitarzyści

Serwis stworzony dla gitarzystów : Sylwetki znanych gitarzystów, Bogata kolekcja polskich tabulatur, Programy dla muzyków, Gitary.

http://www.gitara.xpcmusic.pl


Instrumenty Vsti

Społeczność zajmująca się szeroko pojętą tematyką muzyczną. na stronie dział download, forum, blogi, katalog stron, newsy, podręczniki online i wile innych.

http://www.vst.xmc.plWitamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Muzyka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Muzyka - strona główna | Muzyka - wiadomości | katalog