Muzyka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>
Jazz na dziedzińcu (28-06-2011 r.)
Jazz na dziedzińcuTegoroczny Artus Jazz Festival obchodzi mały jubileusz – to już jego piąta edycja. Mimo że stosunkowo młody, festiwal znacząco wpisał się w pejzaż kulturalny Torunia.

Architektura dla melomanówWe Wrocławiu przybywa ciągle miejsc, w których możliwe jest zorganizowanie prestiżowych imprez na wielką skalę.Podczas Międzynarodowego Kongresu Richarda Wagnera, miłośnicy muzyki mogli obejrzeć dzieła kompozytora w pięknie wyremontowanej Operze Wrocławskiej.

Na rynku muzycznym ukazało się właśnie dwupłytowe wydawnictwo "W sieci muzycznych hitów". Album składa się z 40 największych wakacyjnych przebojów, których najczęściej poszukują użytkownicy Wirtualnej Polski.

Chcesz zobaczyć Black Eyed Peas, Beyonce i Coldplay na jednej scenie? A może wolisz spokojne aranżacje jazzowe? W Europie aż roi się od festiwali, które obfitują w najróżniejsze koncerty. Od folku, przez rock i jazz na rapie, hip-hopie i klasyce skończywszy.

Największym tegorocznym muzycznym wydarzeniem we Wrocławiu będzie koncert George’a Michaela. Wielkich gwiazd nie zabraknie też na wielu festiwalach w całej Europie. Na muzyczne święto można wybrać się wszędzie, korzystając z oferty Portu Lotniczego Wrocław.

Wyszehradzka Fuzja Brzmień. Koncert plenerowyStowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza w piątek, 8 lipca, o godz. 18:30 do Klubu Muzycznego Forty Kleparz w Krakowie na koncert plenerowy pt. Wyszehradzka Fuzja Brzmień. Wystąpią: Voo Voo i Ukrainni (PL-UA), Fókatelep (H) i Szidi Tobias (CZ-SK).

Jaki sprzęt dla DJ-a? (17-06-2011 r.)
Jaki sprzęt dla DJ-a?“Hey Mr. DJ put a record on I want to dance with my baby” tako rzecze Madonna. A rolą didżeja jest grać dobrze. Umiejętności i doświadczenie to połowa sukcesu. Druga połowa to sprzęt grający.

Muzyka na lato w Toruniu (17-06-2011 r.)
Muzyka na lato w ToruniuPo raz kolejny lato w Toruniu rozpocznie się przy dźwiękach muzyki wszystkich możliwych stylów. 21 czerwca melodie unosić się będą w kilkudziesięciu punktach miasta, a grać i śpiewać może każdy, kto tylko ma na to chęć.

Niezapomniane koncerty wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej i doskonała zabawa – tak wyglądać będą koncerty z cyklu „Najlepsza Muzyka Pod Słońcem”.Sponsorowane przez Braas imprezy radia RMF FM połączone zostaną z wyjątkową akcją społeczną.

Rod Stewart roztańczył MotoarenęSetki płomyków i kilkanaście tysięcy rozkołysanych osób, śpiewających z Rodem Stewartem "I am sailing" - tak kilka minut przed godziną 23.00 zakończył się 11 czerwca 2011 r. koncert legendy rocka w Toruniu.

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Muzyka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Muzyka - strona główna | Muzyka - wiadomości | katalog