Muzyka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 | > | >>
Czasy prohibicji wracają do Galerii KrakowskiejRolls – Royce, Bantam czy NSU - perły motoryzacji z początku XX wieku na wyciągnięcie ręki. Do 22 maja wystawa „Automobile” pozwoli rozbudzić wyobraźnię klientów Galerii Krakowskiej i będzie okazją, aby przenieść się w inną epokę.

Rock-opera Widowiska operowe w fosie zamkowej nie są już dla torunian niczym nowym. Jednak 16 maja 2011 r. o godz. 20.00 nie zobaczymy klasycznego spektaklu, ale rock-operę z udziałem znanych muzyków i aktorów.

Pokaż się światu - wybierz studio nagrań w ŁodziChoć „muzyka” i „Łódź” nie budzą oczywistych skojarzeń, to właśnie tutaj swoje płyty nagrywali Ewa Bem, Krystyna Prońko, Mieczysław Szcześniak, Republika, De Mono, Voo Voo, Myslovitz... Teraz w studiu nagrań będą mieli szansę stanąć utalentowani pasjonaci śpiewu.

Nick Cave: powrót do garażowych korzeniNick Cave to nietuzinkowa gwiazda światowego rocka. Już 29 lipca br. we Wrocławiu, w ramach MFF ERA NOWE HORYZONTY, po raz pierwszy w Polsce będzie można na żywo posłuchać zespołu Grindermannajnowszego projektu muzycznego Nicka Cave’a.

Projektory Epson Z8050W oraz G5350 będą wykorzystywane do realizacji koncertu zespołu Yummy Cake odbywającego się w sobotę 7 maja br. w modnym łódzkim klubie Stara Szwalnia w ramach Fashion Week Polska.

Zlot gwiazd na Motoarenie (05-05-2011 r.)
Zlot gwiazd na MotoarenieTegoroczny koncert Roda Stewarta, który odbędzie się 11 czerwca w Toruniu, przyciąga wiele znanych osobistości. Tego dnia na Motoarenie pojawi się między innymi polski pięściarz Dariusz Michalczewski.

Recital Izabeli Jutrzenki-TrzebiatowskiejStowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza w niedzielę, 8 maja, o godz. 17.00 na kolejny koncert z cyklu Dziedzictwo Chopina. W Willi Decjusza wystąpi młoda pianistka Izabela Jutrzenka-Trzebiatowska.

Lekki netbook od Toshiby dla fanów dobrego brzmieniaDla fanów muzyki, którzy chcą mieć ją wszędzie ze sobą. Dla tych, którzy godzinami potrafią serfować w sieci i słuchać ulubionych piosenek, jak również dla wszystkich, którzy lubią być przez cały czas w kontakcie z przyjaciółmi.

A jak dorosnę będę...czytać! Kreatywne rodzinne spędzanie czasuOd wielu lat słyszy się o niskim poziomie czytelnictwa w Polsce, ale nie tylko u nas. Dlaczego dzieci nie czytają? Jak pomóc dzieciom odkryć ciekawy świat literatury i rozwinąć ich główki? Kreatywnie podejść do wolnego czasu i czytania!

Toruń zaprasza na ProbalticęPierwszy dzień maja to od osiemnastu lat początek trwającego ponad dwa tygodnie muzycznego święta z udziałem twórców z wielu krajów. Pełnoletniość osiąga w tym roku Festiwal Muzyki i Sztuki Krajów Bałtyckich Probaltica.

<< | < | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Muzyka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Muzyka - strona główna | Muzyka - wiadomości | katalog