Muzyka - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 20.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | > | >>
Kraków i Warszawa eksperymentują z ConverseEkran o wymiarach 2m x 3m na nikim nie robi już wrażenia. Co innego gdy ekran ten wykonany jest z butów. Converse Canvas Experiment to niesamowite przedsięwzięcie, które już niedługo będzie można zobaczyć w Krakowie i Warszawie.

Ślązaczka zakochana w Tatrach i góral z Zakopanego, który w stolicy kreuje fryzjerskie trendy. To właśnie Elżbieta Krzemińska - Owczarz – obiecująca projektantka oraz Leszek Czajka – mistrz fryzjerstwa, wspierają III Międzynarodowy Festiwal „Muzyka na Szczytach”.

Mamy Talent Bytomia (31-08-2011 r.)
27 sierpnia podczas wielkiego finału w Agorze poznaliśmy laureatkę Talentu Bytomia. Jest nią 19-letnia Aleksandra Berezowska. - Na takie głosy czekam przez całe życie! – chwaliła zwyciężczynię Elżbieta Zapendowska.

David Tibet z projektem ZU93 na Avant Art Festival!Jesienią, 8 października 2011 r., wystąpi we Wrocławiu niekwestionowana gwiazda tegorocznej edycji Avant Art Festival. Z nowym projektem ZU93 zagra David Tibet - wybitny artysta i poeta. Będzie to drugi koncert w ramach trasy ZU93.

Lenovo DO Tour w Warszawieczyli street art i najnowocześniejsze technologie na wyciągnięcie ręki Ostatni weekend sierpnia w Centrum Handlowym M1 Marki upłynął pod znakiem zabawy i komputerowych nowości.

W sierpniu krakowskie Stowarzyszenie Artystów i Sympatyków Piwnicy pod Baranami rozpoczęło współpracę z Grupą Wspierającą jego artystyczne działania.Rozpoczęto bowiem wdrażanie konceptu wspierania finansowego Stowarzyszenia przez osoby wchodzące w skład Grupy.

Opuszczone jeansy, długa grzywka zasłaniająca oczy i ogromne słuchawki na uszach – tak wygląda stereotyp współczesnego nastolatka. Niestety rzadko na „playliście” młodego człowieka znajduje się katalog z muzyką klasyczną.

Dubtroniczny THE BUG jesienią na Avant Art Festival 2011!Już 8. października 2011 r. podczas 4. edycji Avant Art Festival (29.09-08.10) we Wrocławiu wystąpi mistrzowski The Bug. Będzie to prawdziwe święto dubtroniki, dancehallu i hip-hopu prosto z Londynu.

Jak dbać o zestaw muzyczny?Mimo, że temat mało popularny, warto o nim przypomnieć. Bo właściwa eksploatacja zestawu muzycznego nie tylko w trakcie grania, może ustrzec nas przed jego awarią.

Muzyka dla młodzieży - poważna czy (nie)poważna?Opuszczone jeansy, długa grzywka zasłaniająca oczy i ogromne słuchawki na uszach – tak wygląda stereotyp współczesnego nastolatka. Niestety rzadko na „playliście” młodego człowieka znajduje się katalog z muzyką klasyczną.

<< | < | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Muzyka - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Muzyka - strona główna | Muzyka - wiadomości | katalog